Členové

Barbora Lišková

Barča je členkou formací od října 2017. Předtím chodila do tanečních v Mladé Boleslavi, kde opakovaně absolvovala zlaté kurzy. Když zrovna netancuje, studuje genetiku, hraje národní házenou, peče sladké, plave, a nebo spí.

Jan Hejdušek

Honza se k formacím přidal v listopadu 2017. Do té doby měl s tancem zkušenost jen ze základních tanečních z Olomouce. Je známý svými nezvyklými koníčky jako je chůze a skákání na slackline, bojový systém krav maga nebo také žonglování.

Josef Kárný

Pepa, rodilý Brňák, se do formací přidal během chození do bronzových kurzů. Tanec jej natolik nadchnul, že absolvoval až diamantové kurzy. Studuje angličtinu a francouzštinu a kromě tance hraje divadlo, žongluje nebo čte.

Benjamín Juráň

Ben nastoupil do formací, když chodil do bronzových tanečních. Ačkoliv dochodil jenom stříbro, tančení ho nepřestalo bavit. Mimo to studuje angličtinu a latinu, hraje na různé hudební nástroje, žongluje a miluje karetní a počítačové hry. Ve formacích našel taneční partnerku a následně i lásku.

Ivana Řeřuchová

Ivča tančí ve formacích od února 2017. Předchozí zkušenosti s tancem má ze základních a bronzových tanečních. Mimo tanec zpívá od první třídy v brněnském dětském sboru Kantiléna. Ve formacích našla skvělého tanečního partnera a poté i přítele.

Michaela Černohlávková

Míša ve formacích tančí od roku 2011 a přestože už je to pár let, tanec ji baví stejně jako na začátku. Po základních a pokračujících tanečních se několik let věnovala jazz dance, ale pak se vrátila ke společenským tancům ve formě F1. Pracuje jako veterinářka v Brně a ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, pořádání táborů pro děti a dalšímu vzdělávání v oboru. Ráda hraje beach volejbal, plave, běžkuje a vaří.

Věra Šustáčková

Věrka začala ve formacích tančit v roce 2009. Předtím chodila na formace do Blanska, kde navštěvovala také hodiny stepu a moderního tance. Vystudovala angličtinu a němčinu a momentálně je na rodičovské dovolené. Ve volných chvílích překládá a píše články pro cestovatelský web. Kromě tance miluje cestování, cizí jazyky, jídlo, plavání a adrenalinové aktivity.

 

Kristýna Moravcová

Kiki se k F1 přidala v lednu 2015. Tanec ji zaujal v základních tanečních, takže pokračovala do bronzu, stříbra a zlata, a dokonce jednu dobu v tanečních i asistovala. Studuje pedagogiku a ve volných chvílích hraje divadlo a propaguje vědu ve vědecko-zábavním parku VIDA!.

David Číhal

David se zprvu tanečních bál. Nakonec vyšel zlatý pokračovací kurz a od bronzu tančí také ve formacích F1. K jeho zálibám patří hry, hudba, tanec a pohyb obecně. Nestává se moc často, že by někam přišel včas.

Adéla Pondělíčková

Áďa pochází z dalekých Severních Čech a jako správná seveřanka mezi své koníčky řadí především lyžování. Je to velká fanynka série knih Harry Potter. Do formací se přidala během bronzových tanečních a kromě tance a lyží se příležitostně věnuje studiu angličtiny a francouzštiny, cestování, četbě a divadelní tvorbě.

Lucie Elederová

Lucie neboli Eli se do F1 přidala v květnu 2018 po vychození zlatých tanečních. Studuje biologii a chemii a věčně nemá na nic čas, zejména kvůli vedení dětí v Royal Rangers. Když si ale čas najde, ráda ho tráví s přáteli, s rodinou, s dobrou knihou nebo provozováním nejrůznějších outdoorových aktivit.

Kristýna Trnková

Týna do formací začala chodit zhruba od května 2018. Do tanečních nechodila, ale rovnou začala v říjnu 2017 v K4 tancovat latinu i standart.
Předtím osm let dělala sportovní gymnastiku, balet a triatlon. Poté se věnovala bojovým uměním. Volný čas ráda tráví líčením masek nebo v lese na kole.

Lucie Hradecká

Lucka se k formacím připojila v dubnu 2018 po absolvování bronzového kurzu. Kromě společenského tance se ve svém volném čase věnuje ještě tanci orientálnímu. Baví ji i různé venkovní aktivity a miluje cestování, nepohrdne ale ani pohodovým večerem stráveným u knížky.

Václav Relich

Václav je členem formací od dubnu 2018. Taneční zkušenosti nasbíral v základních a pokračovacích tanečních, poté také v klubu soutěžního tance. Kromě tance se věnuje četbě, cizím jazykům, plavání a běhu.

Jakub Man

Jakub se do formací přidal v září 2018, má vychozené stříbro ve Starletu a zároveň s přípravkou na závodní tanec a plesovými formacemi chodí i do zlata. Studuje Gymnázium Brno-Řečkovice. Mimo tanec se věnuje hudbě – hra na kytaru, klavír a zpěv.